O nas

Capital Sp. z o.o, ma ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz świadczeniu usług administracyjnych.

Specjalizujemy się w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi, osiedlami domów jednorodzinnych oraz nieruchomościami komercyjnymi. Swoim portfelu zarządzamy zabytkowymi kamienicami, nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi, nieruchomościami komercyjnymi i małymi wspólnotami. Oferujemy indywidualne i nowoczesne zarządzanie, zadania wypełniamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Jesteśmy grupą profesjonalistów z entuzjazmem i zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Stanowimy bardzo kompetentny zespół gotowy podjąć każde wyzwanie. Do każdej nieruchomości przydzielamy wykwalifikowanego administratora, którego zadaniem jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości oraz realizowanie i organizowanie wszelkich czynności mających na celu racjonalne i sprawne jej funkcjonowanie.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi informatycznych. Dzięki współpracy z nami mają Państwo pewność, że zawsze otrzymacie Państwo pomoc, wsparcie , informację i życzliwe podejście.

Sprzedaż nieruchomości
Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi
Obsługa finansowo – księgowa

Nasze atuty

Doświadczenie – funkcjonujemy na rynku od 15 lat. Zarządzamy nieruchomościami we Wrocławiu, Oławie, Długołęce, Siechnicach, Kędzierzynie Koźlu,

Kompleksowa obsługa: księgowa, techniczna, serwisowa, techniczna, prawna i wiele
innych

Profesjonalne narzędzia – każda nieruchomość dostępna w internetowym portalu

Capital – Zarządca dla Wymagających
Chcesz z nami współpracować?

14 + 6 =

OFERTA

AKTUALNOŚCI

E-KARTOTEKA